21 Eyl 2016

merhabaselam 
çok uzun zaman oldu buralara uğramayalı farkındayım. bilinçli birşey bu. neden çünkü blog olayının modası geçti :) yok yaa aslında olay o değil herşey değişti geçen zaman içinde. en birinci sebep ben çalışmaya başladım (çok pişmanım ama yapacak birşey yok başladık bir kere :)) beni bloglarla tanıştıran kardeşim artık ne şiir yazıyor ---yada yayınlamıyor-. hatta o kardeşim yakında evli mutlu olacak (evet bir hayli geç kaldı :)) sonraaa olabilecek en kötü şey oldu geçen zamanda. beni şiddetle yazmaya zorlayan dergici arkadaşım kanserden öldü (dünya iyisi güzel insan ve hala telefon rehberimde adı :() 
...
bloga yazmayı seviyordum. paylaşması güzeldi. tanımadığım ama sevdiğim bir dolu arkadaşım vardı burada. hala hatırladıklarım var. hala iletişim de olduklarım var hatta. oğluşuma notebook aldık bugün. o şimdi bir üniversiteli. notebookun hızını ve ekran çözünürlüğünü test etmek için geziniyordum (hazır evde yokken :)) açtım blogu , yazdım hatırladığım en son şifreyi. telefonuma bir mesaj geldi. birisi giriş yaptı o siz misiniz değilseniz icabına bakalım diye :)) "sakin" dedim benim proplem yok :)
...
handancım nasılsın? bunu yayınlayayım bakacağım sana :) öziicim seni az çok biliyorum ama buraya geldiğinde göremediğim için hala çok üzgünüm beni affet :( ama mudanyaya geldiğimde seni görmeye geleceğim çok kararlıyım ! fikret şimşek vardı buralarda ona mail attım ama cevap gelmedi. umarım sağlığı yerindedir :( sayfamdaki arkadaşlara bakmaya gidiyorum şimdi kimbilir belki yine gelirim (pek ümit yok ama olsun :)) görüşmek dileğiyle ...

1 yorum:

Handan dedi ki...

Katrecim ne güzel senden bir ses duymak. Eskilerden kimseler kalmadı artık. Özlüyorum sizleri.

Ben gördüğün gibi hâlâ yazıyorum. Başım göğe erecek.

Oğluşlarım liseli oldu. Hayat devam ediyor :)